Biežāk uzdotie jautājumi

Kredītlīniju iespējams saņemt no 20 līdz 75 gadu vecuma. Lai pieteiktos kredītlīnija, nepieciešams būt maksātspējīgam(-ai) un bankas kontam kādā no Latvijas kredītiestādēm, mobilais telefons. Nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu (jauniem klientiem veikt reģistrācijas maksājumu), sagaidīt lēmumu, ko paziņos klientu apkalpošanas speciālists, un/vai saņemsi ziņu sms īsziņas veidā, un/vai e-pastā.
Katrs klients tiek izvērtēts individuāli. Jauniem klientiem maksimālā kredītlīnijas summa ir 1000 EUR. Atmaksājot kredītu noteiktajā termiņā, iespējams aizņemties līdz 2000 EUR.
Pozitīvas atbildes gadījumā nauda uz klienta bankas kontu tiek pārskaitīta nekavējoties. Naudu bankas kontā vidēji var saņemt 15 minūšu laikā, ja bankas konts aizdevējam un aizņēmējam ir vienā bankā. Ja bankas konts ir citā bankā, tad nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt līdz pat trīs dienu laikā. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai aizdevēja darba laikā. Darba dienās 08:00-20:00, sestdienās 09:00-18:00, svētdienās 10:00-18:00.
Reģistrācijas maksājums jeb bankas konta identifikācija ir jāveic tikai jauniem klientiem un tikai vienu reizi. Samaksājot reģistrācijas maksājumu, aizņēmējs piekrīt aizdevēja kredīta izsniegšanas noteikumiem.
Papildu naudas kredītam iespējams pieteikties, ja nav izmantota maksimālā piešķirtā kredītlīnijas summa.
Lai saņemtu kredītlīniju nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla.
Lai pieteiktos kredītlīnijai, jābūt regulāriem ienākumiem.
Kredītu iespējams atmaksāt ātrāk, nekā norādīts maksājumu grafikā. Lūdzu, sazināties ar klientu apkalpošanas servisu, lai uzzinātu precīzu atlikušo naudas summu.
Kredītlīnijas atmaksa jāveic pēc atrunāta grafika, gadījumā ja netiek ievēroti iemaksu termiņi, tiek piemēroti soda procenti. Lai rastu risinājumu kredīta atmaksu kavējuma gadijumā, lūdzam sazināties ar klientu apkalpošanas centru.
Kredītlīnijas rēķinus iespējams apskatīt savā klienta profilā. Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar klientu apkalpošanas servisu.
Klienta profils aizdevēja mājas lapā: klienti var redzēt kredīta statusu, pieejamās naudas summas, maksājuma vēsturi, esošie klienti var pieteikties papildu naudas summai.
Kredītlīnija ir kredīts ar noteiktu pieejamās naudas summas limitu, taču bez noteikta atmaksas grafika. Kredītlīnija ir lielisks risinājums, kad maksā procentus tikai par to summu, ko esi iztērējis.
Jauniem klientiem pirmās 60 dienas var tikt piedāvātas bez komisijas maksas. Tas nozīmē, netiek piemērota komisijas maksa par pirmajām 60 dienām.
Nepieciešams aizpildīt kredītlīnijas pieteikumu, jauniem klientiem veikt reģistrācijas maksājumu. Pēc maksātspējas izvērtēšanas tiks noteikta maksimālā pieejamā naudas summa, ko iespējams uzzināt savā klienta profilā.
Kredītlīnijas papildus summai iespējams pieteikties savā klienta profilā.
Maksāt iespējams arī vairāk nekā minimālo ikmēneša summu, taču, maksājot pirms rēķina izveidošanas, pārskaitītā naudas summa netiek aprēķināta kā rēķina apmaksa, bet izsniegtā kredīta pamatsummas dzēšanai. Šādā gadījumā lūdzu sazinieties klientu apkalpošanas servisu.
Klientam ir tiesības vienpusēji atkāpties no aizdevuma līguma 14 kalendāro dienu laikā no tā noslēgšanas brīža, nosūtot rakstisku paziņojumu.
Ja netiek veikta rēķina apmaksa , tad ir pārkāpti kredītlīnijas vispārīgie noteikumi. Savukārt, ja tiek kavēta rēķina atmaksа, tad saskaņā ar līguma noteikumiem par nesamaksāto rēķinu var iekasēt nokavējuma procentus, kā arī izdevumus par atgādinājumu nosūtīšanu un parāda atgūšanu.
Pieteikumu kredītlīnijai var noraidīt, ja sniegtā informācija ir kļūdaina vai arī tā ievadīta nepareizā kārtībā, pieteikuma aizpildītājam ir nenokārtotas parādsaistības.