Katram klientam unikāla pieeja

Katrs klienta pieteikums tiek izvērtēts individuāli, tāpēc ir svarīgi, lai aizpildot pieteikumu, klients norādītu precīzu informāciju. Iespējams, pēc pieteikuma izskatīšanas, klientam var tikt piedāvāta mazāka kredīta summa.

Par Soscredit

*Jauniem klientiem kredītlimits līdz 5000 €. Un bezprocentu periods vai 0% komisijas maksa. Kredītlīnijas minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši, maksimālais atmaksas termiņš ir 120 mēneši.

Kredītlīnija ir kredīts ar noteiktu pieejamās naudas summas limitu, taču bez noteikta atmaksas grafika, atmaksas grafiku nosaki pats, izvēloties ikmēneša maksājumus. Kredītlīnija ir lielisks risinājums, kad maksā procentus tikai par to summu, ko esi iztērējis.

Kredītlīnija var būt risinājums, ja radušās neplānotas izmaksas, bet apmaksāt pakalpojumu vai preču iegāde ir nepieciešama šodien, ja nav parādu kredītu maksājumos, ja kredīta maksājums nepārsniedz 40% no Taviem ikmēneša ienākumiem. Aizņemies atbildīgi.

Piemērs: Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. GPL ir kredīta kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos no piešķirtās kredīta kopējās summas. Maksimālā GPL likme ir 136,85%.

Soda maksas un atjaunošanas politikas informācija. Aizdevējs atbilstoši noslēgtajam kredīta līgumam nepiemēro soda procentus, bet tiek piemērota dienas procentu maksa par katru izmantoto kredītlīnijas dienu.

Kāpēc izvēlēties Soscredit

Izdevīgi

Jauniem klientiem ar 100% atlaidi komisijas maksai*

Ātri

Vidēji kredītu var noformēt 15-30 minūšu laikā

Pieejami

Kredīts pieejams no 18 gadu vecuma

Elastīgi

Izvēlies ikmēneša maksājuma summu no 20 €

Gudri

Izņem visu naudas summu uzreiz vai pa daļām

Ērti

Ērti Iespēja pieteikties papildus naudas summai vai kredītam