E-pasts

Vietne www.soscredit.lv, turpmāk tekstā – Vietne.

Apmeklētājs – fiziska persona, kura internetā apmeklē tiešsaistes Vietni.

E-pasts tiek izmantots, lai veiksmīgi komunicētu ar Vietnes apmeklētāju. Visi E-pasti tiek apstrādāti, izmantojot dažādu vīrusu un surogātpasta filtrus. Vietne patur tiesības bloķēt jebkuru e-pastu, ko tā uzskata par nepiemērotu.

E-pasts var saturēt reklāmas, ja jūs nevēlaties saņemt reklāmas un reklāmas ziņojumus no Vietnes, lūdzu, veiciet atteikšanos šeit vai nosūtītajā reklāmas e-pastā.

Jums jāzina, ka nosūtot E-pastu tiek izmantots internets, kas ir atvērta sistēma, un Vietne nevar nodrošināt absolūtu drošību, ka visi E-pasti tiek saņemti bez kļūdām, nav bojāti un ir bez vīrusiem un ka tie nepazudīs, netiks iznīcināti vai pārtverti, un/vai atšifrēti. Tādēļ mēs nesūtām sensitīvu vai personiski identificējamu informāciju, izmantojot E-pastu. Vietne neuzņemas atbildību attiecībā uz E-pasta saturu, ja tas ir ticis bojāts, pārtverts, atšifrēts vai citādi piesavināts.

Nosūtītā E-pasta saturs var būt konfidenciāls un paredzēts attiecīgam vietnes apmeklētājam. Ja esat saņēmis E-pastu, kurš nav paredzēts jums, šādi apstākļi neatļauj jums izmantot vai izpaust šo informāciju. Lūdzu, nekavējoties informējiet Vietnes administratoru un izdzēsiet šo E-pastu. Jebkāda neatļauta Vietnes E-pasta satura izmantošana, atklāšana, pavairošana vai izplatīšana ir aizliegta.

Saņemot un atverot E-pastu no Vietnes, jūs piekrītat visiem Vietnes noteikumiem un nosacījumiem.